Informacija

Informacija pacientams

1.Klientai,atvystantys profilaktiniam sveikatos patikrinikui,turėtų būti deklaravę savo gyvemąją vietą Elektrėnų savivaldybėje.Kitu atveju jie gali būtsveikatos priei paprašyti pristatyti pažymą iš psichiatro pagal deklaruotą gyvenamąją vietą.

2.Patekimas pas Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centro specialistą Spausti čia.

3.Viešoji įstaiga Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centas teikia sekančias paslaugas,pilnai nemokamas pacientui ir apmokamas PSDF biudžeto lėšomis.

4.Pacientai,anksčiau gyvenę kitose savivaldybėse,turėtų atvykti į 9 kabinetą (registracija) ir informuoti apie prisirašymą prie įstaigų,teikiančių pirmines asmens sveikatos priežiūros paslaugas Elektrėnų savivaldybėje.Tai leistų įstaigai gauti medicininius dokumentus iš prieš tai pagalbą teikusios įstaigos ir kokybiškai teikti paslaugas Elektrėnuose.

5.Kiekvienas atvykęs į centrą asmuo turi pateikti asmens dokumentą.

6.Atvykstantys konsultacijai,ištyrimui ar gydymui pacientai gali neturėti siuntimo,išskyrus tuos atvejus,kai šeimos gydytojas ar kiti specialistai nori gauti atsakymą apie paciento ligą ar gydymą.

7.Tikslesnei diagnostikai ir paslaugos kokybei pagerinti,pacientai tam tikrais atvejais gali būti paprašyti pristatyti savo ambulatorinės kortelės išrašą (F027/a).

8.Atvykstantys į psichikos dienos stacionarą pacientai turi būti nukreipti psichiatro ar kitų specialistų (po psichiatro konsultacijos).

9.Informacija apie dienos stacionarą Spausti čia. Veikla dienos stacionare. Naujienos dienos stacionare

Apie psichoemocines problemas – ką rašo psichologai:

Apie stresą.

IQ ir EQ kas tai?   EQ 1-a pamokėlė     EQ 2-a pamokėlė    EQ 3-a pamokėlė    EQ 4-a pamokėlė

Informacinė-metodinė medžiaga “Stresas prieš vaikus”

Mokamos paslaugos

1.Mokamų paslaugų teikimo tvarka Spausti čia

2.Mokamų paslaugų kainynas Spausti čia

3.Įstaigos viešųjų pirkimų planas 2019 metams