Mūsų specialistai

Įstaigoje dirba specialistai,psichikos ir proto  sveikatos sutrikimų gydymui pašventę ne vienus metus.Nuo įstaigos susikūrimo dirba gydytojas psichiatras Alfredas Arlauskas ir bendrosios praktikos slaugytoja Vita Pupalaigienė. Kiek vėliau dirbti pradėjo bendrosios praktikos slaugytoja Jolita Sarapinaitė-Arlauskienė, socialinė darbuotoja Veronika Buikauskienė,gydytoja psichiatrė Imelda Skiriūtė Surova.


Elektrėnų psichikos sveikatos priežiūros centre šiuo metu dirba gydytojai suaugusiųjų psichiatrai Alfredas Arlauskas ir Imelda Skiriūtė Surova;gydytoja vaikų ir paauglių psichiatrė, psichoterapeutė Dalia Elena Mickevičiūtė,medicinos psichologai Agnessė Asajevičienė,Aivaras Šimkus ir Agnė Madeikytė;socialinės darbuotojos Veronika Buikauskienė ir Goda Galinaitienė; bendrosios praktikos slaugytojos Vita Pupalaigienė,Jolita Sarapinaitė-Arlauskienė ir Jolanta Gumbrevičienė.

………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………………….